Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz shotika #109573 üzenetére

    Ki se akadok a HUD dolgon, szerintem a Paragon rendszerrel szúrták el az egészet.

    Sosem HUDoztam de legyártok én neked pár "érvet" mellette ;]
    Nem olyan, mint a botozás, mert játszanod kell.
    Más is használja.
    Ha ő nem használja, más meg igen, akkor ő hátrányba kerül.
    Magas GR-be elvárják.
    Így is szórakozás, nem árt senkinek, különben is mindenki előtt nyitva áll a dolog, stb.

    Évekkel ezelőtt bannolni kellett volna a HUDosokat és a botosokat is, ezt gondolom.

    (#109568) Daelion: egyetértek.
    Konkrétan semmibe veszem a sokezer Paragonos szóló teljesítményeket. Legyen belőle 8000-ed, és meglátjuk melyik szólóban nem vagy top 5-ös.
    Hadd ne ismerjem már el teljesítményként, hogy valaki nem tudom hány év alatt beleöl vagy 3-4 ezer órát a játéka, és főleg partyba és ettől nagyon sok Paragonja van. Szórakozzon jól.
    Nem vagyok irigy, P1999-em van NS-ben, mondjuk 95% szólóban játékkal, mert így szeretek játszani, és épphogy túlléptem a 3000 órát, amit valahogy nem szívesen írok le.
    Ezért szoktam olyan videót keresni, mint a múltkor, P800 körül, augment nélkül, amit bárki elérhet szezonban, hogy mennyit lehet menni az aktuális változtatásokkal. Aztán augmenttel, NS-es Paragonnal valamivel fentebb mehet a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák