Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz reelc #109574 üzenetére

    Ezért szoktam olyan videót keresni, mint a múltkor, P800 körül, augment nélkül, amit bárki elérhet szezonban, hogy mennyit lehet menni az aktuális változtatásokkal.

    Igazából minden szezonban többet fejlődtem, mint az aktuális buff, mert közben valamelyest megismertem a játékot, a szerzett tapasztalat paragon nélkül is rengeteget számít.
    Igazából a pályák is messze vannak a randomtól, nagyjából pár sémára épülnek, azok is tanulhatók.
    HUD nélkül minimálisan persze gyengébben megy, de inkább csak kényelmetlenebb. Aki szerint annyival jobb HUD-dal menni, az próbáljon ismeretlen karakterrel HUD-dal menni, rájön, hogy igazából minimális segítség. A pályák felépítése, pylonok, mobok, stb. sokkal többet számít.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #109574 üzenetére

    Én max olyan szinten szoktam nézni ezeket a több ezer Paragonos videókat,hogy ha úgy is pont játszható egy build akkor ~1000-el nem sokat lehet majd várni tőle.

    Van egy tag aki csak 'poénból' csinálta meg összes karival rank 1-et PTR en így 10k+ paragon-al. :D
    Sokan őt hibáztatták a Rend nerf miatt mert 140 fölé vitte,erre reagált is fórumon akkor hogy közel se az volt a célja és még mehetett volna feljebb is egy kicsit.

    P1000-1100 közt szoktam befejezni Seasont,addigra van fent minden augment meg van összerakva a gear amire azt tudom mondani,hogy számomra kész van.
    Utálok paragont farmolni és nem is szoktam,4 emberes meta partiba még 1x se voltam amióta játszom D3-at '~2500óra+' mert én se szeretek úgy játszani és nem is érdekel.
    Másokkal játszok akkor az 99%-ba csak lvl boost 70-ig meg esetleg segítek gear boostolni egy kicsit és annyi.

    Thud-al kapcsolatban.
    Én D2-be használtam egy ideig MH-t de azt is legfőképp azért mert lehetett vele más karakterén a cuccokat megnézni.
    Aztán egyik nap be volt kapcsolva és úgy léptem fel haverom accjára,hogy vissza vegyek egy itemet tőle mert úgy emlékeztem hogy nála hagytam kölcsönbe de nem találtam meg ezért nem léptem be a sajátomra.

    Ez után kiléptem és elmentem suliba és közbe kibannolták az accját.. :DDD
    Na ezek után hozzá se nyúltam ilyenekhez és igazából már nem is érdekel és jobban szeretek úgy játszani ahogy kijön egy játék a 'gyárból' .

    Exploitokat is kerülöm ha lehet,nem szeretek hozzá szokni olyan megoldásokhoz egy játékban amit valszeg úgy is javítanak majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák