Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    Sziasztok!Kéne egy kis segítség,mert sajna nem boldogulok...A legújabb Kmp-t használom és most váltottam Win7-re(hogy pusztulna el :W ) és az istenért sem tudom beállítani :((( Adott egy 24 colos Benq monitor ami full hd-ban üzemel és adott egy 94cm-es Hd Ready tv,Ati 4870-es kari,mindez HDMI kábellel összekötve.Eddig úgy használtam,hogy a monitor full hd-ban ment,míg a tv 1280X720/50Hz-ben ment.A tévé mint kiterjesztett(extended)módban ment hiba nélkül.Most is életre tudom nagy nehezen kelteni,de a tv-n ahogy elkezdek filmet nézni, kinyújtja teljes képernyőre(nincs alsó felső csík).A Catalystban már szétállítottam mindent(már több Catalyst-ot is kipróbáltam 9.8,1.4,1.6),de olyan mintha nem is reagálna rá.Pl: a Catalyston az image scaling opcióból teljesen ki vagyok zárva"inaktív az "Image Scaling/GPU átméretezés" funkció, pontosabban nem tudok választani a 3 lehetőség közül, nekem a "képarány megtartása/maintain aspect ratio" kéne, de a középső van bejelölve és nem lehet átkattintani".Na pont ezzel az opcióval lehetett játszani a tv képarányával...Ebben tudna valaki segíteni?A röhej,hogy mindez XP alatt gond nélkül ment évekig.Ja és mindenképpen kéne ez a kiterjesztett megoldás,mert amíg a film megy a tv-n és dolgozni szoktam a monitoron,mindezt egy időben.
    A válaszokat ötleteket és tippeket előre is köszöntem! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák