Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    Egy érdekesség:

    Próbaképp feltettem az Avast 6.0-s vírusnyalogatót a gépre. Ami feltesz egy 2008-as VCRedist környezetet is. Utána nem volt CCC ikon az óra mellett és a nem is indult el a CCC jobb klikk-re az asztalon.

    Feltettem a FIX-et, amit Abu írt pár hsz-el korábban.

    Utána már bejött jobb klikk után a CCC felülete.

    Restart, szintén nem tölt be a CCC ikon óra mellé. Felraktam az összes VCRedist-et (SP1-es csomagokat); de nem javult a helyzet. Max. csak annyit, hogy jobb klikk-re elindult és utána már megjelent az óra mellett is.

    Aztán többet nem is pöcsöltem vele. Előző Avast-okkal ilyet nem tapasztaltam, viszont azokkal meg más gondom volt.

    Én nem javaslom az Avast 6 használatát. Egyéb vírusnyalogatóval nem tapasztaltam ilyet. Igaz, egyik sem tett fel VCRedist futtató környezetet a működéséhez. Ill. előző Avast-al sem, de a 6-ossal igen. Frissen telepített Seven-en. Nem uninstall-os téma volt.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák