Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Dapro #5756 üzenetére

    Nem tartják vissza. A bank nem enged nekik többet át naponta (bár elvileg a napokban megduplázták a limitet).
    Megsúgom: a többinek se enged többet, sőt, vélhetően a limit is jóval kisebb, csak ott nem érdekel senkit addig amíg nem borul össze/dugul be, stb..

    Mégegyszer: nem védeni akarom őket, csak szerettem volna tisztába tenni a dolgokat, nem arról van szó hogy szemét genyók, hanem egyszerűen baromi nehéz lépést tartani ekkora növekedéssel, mindezt egy olyan ingoványos területen mint a BTC.

    @Gumipoke: Elosztott rendszerek, stb: elég jól megcsinálták szerintem a DDOS védelmet. Nem tudom mennyire voltál itt 0.5-1-2 éve, de az Mtgoxot napi szinten default DDOS-olták akkor is és most is, mint a barom, ezzel is próbálva manipulálni az árfolyamot. A régi elesésekhez képest (meg ahhoz hogy olyankor 50%-ot zuhant az árfolyam) az, hogy manapság kicsit lagos az oldal még istenes.

    Megnézném egyébként hogy ki tudna jobbat csinálni, vagy ha valaki szerint lehet, és könnyű, akkor miért nincs még kész. Lehet hogy az első ddos rohamoknál sírás lenne a vége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák