Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz tildy #1066 üzenetére

    hidd el az emberek többsége olyan mint én, kell, vagy/és szükségből van kocsi.
    és az őket is súlytó benzináremelést nem lehet leokézni egy, még a túlzásokban is pazarló réteg miatt..
    Nagyon sokaknak kell az autó, családosoknak, öregeknek, tanyán lakóknak, és falun, kisvárosban lakóknak.
    Ezért kell höbörögni ha emelik a benzint, ezért kell az összetartást jelképezni egy valójában semmibe nem kerülő 1 napos nem tankolással.
    Az is igaz, hogy ha az igazságérzetem azt mondja, akkor olyan ügy mellé is odaállok, ami nem sajátom.
    Nem lehet beszüntetni a lakáskölcsönöket, mert egyesek viccet csinálva a paragrafusokból hasznot húznak ebből is, ahogy az önkormányzati ingatlanokat sem lehet elvenni, pedig nagy visszaélések vannak belöle.
    Ha átalakítom gázosra az autómat, és velem együtt számottévő tömeg, akkor természetesen megemelik a gáz árát.
    A lényeg azon van, hogy bosszant, és van egy lehetőség, hogy kimutassam hogy bosszant. Nem vagyok elégedett a benzinszolgáltatással, mert a helyes felállás a szolgáltatás, nem a diktálás. sztem.
    Ezért tartottam/tom meddő vitának elveszve a részletekben, azon problámázni, hogy sokan bezzeg flancból járnak kocsival.

    szerk: és légyszíves Tildy ne bagatellizálj le,.. akkor sem ha így gondolod.
    mert az én megközelítésem szerint meg elviszed a témát balra, tehát mindenkinek megvan a maga igazsága, de nincs egyigazsága.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák