Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz w333 #57399 üzenetére

    Óóóó köszi szuper ötlet!
    :
    :
    Ja, nem. :D
    Az ok egyszerű. nincs bennük barométer, és az SE nem android. És nem vízálló. A3 gagyi sz.. hardverű. :P
    De az első a legfőbb ok. De tényleg. A barométer elsődleges számomra. A második, hogy android only a LocusMap Pro, ios-en soha sem fog megjelenni. A harmadik, köszi, nem kérek a középkategória kompromisszumaiból.
    Na igen. Nem én vagyok a célközönség egyik gyártónak sem. Összesen csak két gyártó jöhet szóba, az egyiknek nincs kompakt csúcsmobilja, a kisebbek meg erősen kompromisszumosak és csak a csúcsokban van meg az a bizonyos szenzor. A másik gyártó is csak a két csúcsmodelljébe rak barom étert.
    Magyarul a én elképzelésem szerint van gyártva az XZ1C, XZ2C :P Ja, nem a jack résznél mentek ki az igazgatók mosdóba.
    Amúgy hétfőig eldöntöm, de nagyon hajlok a felvázolt ötletre, mert legalább "olcsón" lesz megfelelő telefonom.
    Ha már a szolgáltatóm csak a nagyobbik modellt hajlandó forgalmazni.

    Előbb is lett volna az XZ1C, de nem volt és nem is lesz a tré-nél. De még a jack hiányát is benyeltem volna ha a Tré az XZ2C-t hajlandó lett volna forgalmazni. Mindössze kettő Sony van náluk, az XA2, és az XZ2. A többi Sony modell meg most fut ki, az a rengeteg, ami az XZP
    . De van helyette 17 féle Samsung, 20 féle variációban epöl! Jó néhány Huawei, A többiből mutatóban egy egy darab.

Új hozzászólás Aktív témák