Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Aryon87 #24990 üzenetére

    Hát akkor tényleg nem is értem hogy mire vársz ? visszakapod a pénzt ... átjössz Telekomhoz megrendeled az S7 -t fizetsz durván 40-50k kauciót amit jóváírnak, a többit pedig letörleszted, ráadásul most a karácsonyi akcióban csak a 3 -ik hónaptól kell fizetni a legelső törlesztőrészletet, szóval szerintem így jársz a legjobban és még pénz is marad a zsebedben ... :))

    (#24991) Quqesz

    Várd ki a tavaszt ... van egy olyan érzésem hogy az új csúcstelefonok árai közelebb lesznek a 300 ezerhez, mint a 200k -hoz, ez szinte biztos ! :D

    Huawei -nél csúnyán elszálltak pedig ár/érték arányban nagyon jó telefonjaik voltak ... de most őszintén ilyen áron már megbízhatóbb márkásabb telefont is lehet kapni, a "kirin" teknős páncélt hiába fejlesztik 1000 -el soha nem fogja utolérni a Snapdragont vagy Exynost ! :N

    Illetve jó lenne ha elgondolkodnának rajta hogy fém és fém között milyen különbségek vannak, fogtam a P9 és P9 Plust is és még mindig azt mondom hogy papírvékony alumíniumba kevert műanyagból vannak, köze nincs a nyers fémhez nem érzem hogy hideg a hátlap mint egy erősebb fémtelefonnál !

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák