Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    Április óta bohóckodok a kibaszott telefonommal... Június van... Repedt volt a digitizer, mert balfasz voltam és elejtettem betonra az M7-et. Semmi baja nem volt, tökéletesen érzékelt, működött, csak na, ott volt egy csúnya kis repedés... Felhívtam a Telekom Biztosítót, hogy mi a helyzet, minden pöpecül működik, csak szeretnék egy új kijelzőt, mert nekem így nem tetszik. Jó, rendben, 20 ezer lesz, küldjük a futárt, blabla, 2 hét és kész. A poén, hogy amúgy 76 ezer (!!!!!!!!!!!!) forint lenne a művelet garancián kívüli javítással, kaptam számlát is. Öcsém, annyiért már két M7-et lehet kapni használtan. Pontosan letelt a 2 hét és meg is jött a csomag, meglepődtem mint állat! Vadi új készülékházat kaptam, csatlakozók, minden kicserélve, gyönyörű kijelző, lefóliázva (még a hátlap is), hú az anyját, mondtam! És most jön a bökkenő! Bekapcsoltam azt a szemetet és valami elképesztően recsegett a felső hangszóró, gyakorlatilag a telefonom mindenre alkalmas volt, csak hívásra nem. Szóval nem tudta ellátni az ALAP funkcióját, könyörgöm! Hogy hívhassak valakit... Egy telefonon... Istenem. Ráadásul olyan undorítóan volt visszarakva a kijelző, hogy fél oldalt kiszivárgott a fény, hát mondom ez rohadt jó! E-mail küld nekik, jó, garanciálisan megcsinálják, újabb kib*szott 2 hét... Visszajött, most már fóliát se tettek rá, semmi, jó a hangszóró! Na, zsír, végre! A kijelző illesztése természetesen most sem sikerült, lentről húzva az ujjam le, szépen ki lehetett tapintani az egészet, de mondom megcsinálták, szarom le, még egy évet kibír, mint melós telefon, aztán úgyis gyűjtögetek egy HTC10-re. Na, de! Most az alsó gombsort cseszték el! Össze-vissza érzékelt, valamikor beragadt, olyankor használhatatlan lett a telefon (ugye folyamatosan főmenü + vissza gombok nyomódtak a semmitől) ezt hard reset sem oldotta meg. Még megpróbáltam recovery-ből is cache törlés + FR, semmi sem hatott... Ráadásul valami utángyártott Ebay kijelzőt rakhattak bele, mert átlósan nézve olyan fehér fátyolossá torzult a kép, hogy valami gyalázat, a Sony is megirigyelhetné! Újabb e-mail váltás, jó jön a futár, blabla... Erre hívnak pár nap múlva, hogy ők nem tudják összerakni ezt a telefont... :Y De ki tudja, ha ti nem? Én rakjam össze? Hát, komolyan megnézek kétszer egy M7 teardown videót és szerintem meg tudnám csinálni. Öcsém.. Ők adnak helyette másik telefont... Jelenleg itt tartunk. Úgy döntöttem, hogy elfogadom, egy S5 Neo-t adnak, ahogy megkaptam eladom a rákba és veszek egy M8, vagy M9-et használtan... Ez Magyarország, emberek! Akinek fontos a szerviz, mert olyan szerencsétlen, mint én, az ne vegyen HTC-t, csak Samsung, vagy Apple. Ez egy agyrém!

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák