Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz s3nsitivity #20400 üzenetére

    Hajrá! Nagyon jo hobbi. Mondjuk Asszony neha mar a szemét forgatja na de az is aki belep abba a szobaba es szembenez vele 80 valahány mobiltelefon. :) de még 2 db kell (nexus vagy htc ez a feltétel) es minden foverziobol lesz itthon egy működő peldany.
    Rengeteg regi nokiam is van, 3xxx,5xxx,6xxxes 8xxx szeriak kommunikatorok (esteleg ha van valakinek 9110-hez akksi kerem szoljon) symbian joszagok 7650,7610 es társai de vannak ericssonok taska méretben meg tökéletes állapotú sony z7 es meg sorolhatnam. Havonta egyszer de sjana most mar ritkabban leulok es csak babralom oket meg ugye tolteni is kell hogy ne pukkadjanak meg nagyon de mire mindent feltoltom addigra kezdhetem elolrol es a 80bol kb csak 30 mukodik.

    Érdekes sztori hogy egyszer raszantam magam, hogy beszerzem az iphoneokat is. Találtam is elso korben egy egy egesz jo állapotú 3G-t ebayen. Rengeteget ebayezek, lassan 500 koruli tranzakcioval es 100%-os ertekelessel. Viszont az iphoneos csavo pont atb@szott, nem kuldte a telot. Kamuzott a vilagon mindent. Mar halaleset is volt a csaladban de se a telot se az arat nem sikerult elkuldenie soha. Az idobol meg kifutottam ebayes reklamáció tekintetében... Mert ugye a jo szivem... Nem riportaltam vagy 2 honapig, mert szegeny meg minden. Aztan meg már késő volt mire felb@sztam magam rajta... Szoval nem, soha nem lesznek iphonejaim. Symbian es Android. Ennyi. :) bocs a hosszuert, sztorizos kedvemben vagyok... De remel OFF topikba belefer

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák