Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Quqesz #18895 üzenetére

    Ez a káva dolog engem valahogy soha nem érdekelt, inkább attól vagyok ki nagyon ha egy telefon nem tökéletes és bármilyen apró illesztési hibát vagy ilyesmit találok rajta :))

    (#18896) Kasya

    Késő esténként telefonon elég sokat szoktam böngészni csak is Safari mivel 6 hónap alatt még soha nem találkoztam semmi pici döccenéssel vagy ilyesmivel, Chrome -hoz voltam szokva aztán 1-2 pici döccenés után már egyből ment is az uninstall, S7 -t mindkét böngészővel próbáltam és sajnos 5 perc nyomkodás alatt nagyon sokszor megdöccent akár nagyítás akár gyors görgetés közben, ez számomra kiábrándító főleg hogy milyen erős vas van alatta ... androidból csak 1 telefon volt ilyen gyors mint a szifon és az a Nexus 4 -em amivel kb. 2 évig lazán elvoltam csak hát szegénykém már elavult de hozzáteszem hogy még az S6 -tól is sokkol jobb volt a felhasználói élmény, Samu valami nagyon elb*sz mivel a G2 -n sem akadt úgy mint S6 -n szóval nem tudom hogy a jövőben változni fog ez vagy nem ... de egyelőre nem győztek meg (pedig mint telefon, k*rva jó lenne) :(

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák