Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz s3nsitivity #17996 üzenetére

    De most tulajdonképpen mit is akarunk ezzel bizonyítani ? :D

    Oké hogy eltérő az OP rendszer de ugye egyben a SOC is, különben ajánlom az Anadtech oldalát, ott vannak összegyűjtött eredmények így 2 egyforma SOC -al de különböző rendszerrel szerelt telefonokat is össze lehet hasonlítani, én értem amit mondasz hogy az OP rendszer futtatja a teszt programot ... de akkor is fizikailag ugyan azt a SOC -t futtatja max. sebességen :K

    Másik példa ...

    Ha felrakok egy Linuxot és egy Windows 10 a gépemre, elindítom a Geekbench programot, ugyan azokat az eredményeket fogom kapni, mivel az OP rendszer nem tud belenyúlni a Proci vezérlésébe semmivel sem fogok többet vagy kevesebbet kapni :N

    Most gyere azzal, hogy tuti hibás a páli készüléke vagy tudom is én.

    Itt már csak annyit mondok, hogy honnan tudjuk hogy max. órajelen fút vagy visszavette a sebességet ... itt ez már megint más tészta ! :K

    De hidd el nekem, hogy android 4.4.4 -en is ugyan annyi eredményt kapsz mint Android 6.0.1 -en, mivel fizikailag ugyan az a telefon, ugyan az a SOC és ugyan az az órajel ... max. akkor van eltérés ha különböző kernelt használsz ami másképp vezérli a SOC -t :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák