Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz eclipse19 #38111 üzenetére

    Én is előtted kerestem, szántam is rá időt, nem találtam, ezért írtam hogy ne keresd.
    A helyzet az , hogy erkölcsileg és üzletileg is kéne rá időt fordítsanak, mert a kiadásokhoz képest egy kifejezetten elektronikus, pl pdf, vagy epub formátumban, hetente frissülő nyílt hozzáférésű leírásnak bele kéne férnie a költségvetésbe. 2-3 androidhoz hozzáértő ember
    a google-tól függetlenül is meg tudná csinálni. Vagy a fényképezőgép összes oldaláról kéne egy screen shot, azt meg kiegészíteni magyarázó szöveggel, ahol szükséges, de azt sem tartom kizártnak hogy a képek, jelentős része akár a készüléken is rajta lehet tömörítve valamilyen formátumban. Vagy esetleg szoftveresen meg lehetne oldani hogy az összes oldalról ami a tiszta android része kinyerje a képeket egy emészthető formátumba, hogy ne manuálisan keljen végigmenni a telefon menüin. Inkább a frissítés a gond, de mint írtad pár fős fejlesztői csapat pl az XDA- oldalon lévők is képesek rendszeresen frissíteni a változtatásokat egy milliárdos cég meg nem. Biztosan a milliós büntetések miatt nem telik rá,
    :N :( amit a tiszta véletlenül elkövetett adatkiszivárgások miatt kapnak. :((
    Lehetne fent leírás, aztán mindenki saját maga lelki békéje szerint eldönti hogy elolvassa vagy sem. Vannak akik még olvasnának, és simán elégedettek lennének az elektronikus formátummal, nem kell a papírt pazarolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák