Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Abu85 #17909 üzenetére

    Bájos csúsztatások, nézzük sorban (talán még belefér zárszóként, gbors-tól előre is elnézést).

    Inkább azért, mert sosem mondanak igazat.
    Ez minimum erős túlzás. Nyilván elszalad a ló a marketingesekkel, de ezt te sem gondolhatod komolyan. Vannak fix pontok (pl. specifikációk - na jó, a 970-nél speciel nem jött be... ;] , de egyébként igen).

    Ugyanez van a politikában is. A ballibet felszántja a folyamatosan hazudó szélsőjobb.
    A baloldal felszántja saját magát, mindenféle külső segítség nélkül is. Lásd újvárosi választások. Elég szomorú egyébként.

    A véleményem mindegy, mindenki láthatja, hogy milyen szuperül működnek a GameWorks reformok
    Apró pici bibi, hogy aki nV-t vesz (tudatosan, utána olvasva), annak kb. a legutolsó szempont (akár pro, akár kontra) a GW. Anélkül is igen sok esetben jobb (vagy legalább ugyanolyan jó) választás egy nV kártya. Ez lenne a lényeg.

    Egyébiránt személy szerint (és szerintem messze nem vagyok ezzel egyedül) a problémamentesebb megoldást favorizálom videokártya fronton. Szerintem ezzel mindent elmondtam... :U

    Az alábbi megnyilvánulás meg különösen bájos, tekintve hogy értelmi képességeket boncolgat (kiemelés tőlem): :C

    Ez egyébként normális, mert kihasználható vele, hogy sok ember IQ-ja annyira kevés, hogy ha egyel kisebb lenne, akkor növények lennének.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák