Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabrikovics

    aktív tag

    Sziasztok ! Végső elkeseredésemben írok ide tanácsot kérni mielőtt újra raknám a Windowst .
    Adott a profilomban leírt gép amit kb egy éve 4500 MHz-en 1,475v-on NB 2400 MHz LLC Auto RAM 1866 10-10-10-24 ( alap 1600 9-9-9-24 ) Linx stabil használok. Mostanában két frissítésem volt az egyik az AMD Catalyst a másik a Core Temp .
    A frissítések után a gépem minden első bekapcsolás után a rendszer felál kb kettő percet megy és mielőtt az asztali minialkalmazások ( Core Temp gaget , időjárás ) betőltenének dob egy szép kékhalált, másodszor már rendesen felál és bármivel terhelem stabil marad !
    Először visszavettem a RAM tuningot KÉK visszavettem a CPU tuningot KÉK leszedtek a Catalyst töröltem a mappát a legújabbat felraktam ( nyertem vele 3,3 GB tárhelyet ) KÉK !
    A Core Tempet töröltem KÉK ! DE a Core Temp gaget ugyanúgy fut az asztalon tovább bár a progit magát nem találom sehol a gépemen .
    Ha csökkentett módban indítom a hiba nem jelentkezik . Valami ötlet a win reinstal helyett ? A tippeket előre is köszönöm .

    A teljesítmény csak pénz kérdése ! https://valid.x86.fr/1x0hag

Új hozzászólás Aktív témák