Új hozzászólás Aktív témák

  • Defibri

    csendes tag

    Sziasztok kedves fórumozók!

    Segítségetek szeretném kérni, leírom rövid történetemet.

    ALiexpressen új vagyok, Ebayen már néhány éve, de sosem volt gondom a termékekkel, amit rendeltem.
    Vettem egy Huawei P6-t, ami meg is érkezett 3 hét alatt ( ÁFA nem jött rá, úgy tűnik benne voltam az 1%-ban, de lehet hoszú hétvége előtt vámolták 23-a körül és tovább dobták...:) ).

    Első észrevételek:

    - A doboz koszos volt, belül is voltak kis foltok rajta, egy szám át volt írva rajta a dobozon tollal.
    - A telefon wifi-re csatlakozva nemhogy ledobál, de még a környező pc-ken, smartphone-okon is megszűnik a net kapcsolat, majd helyreáll, majd újra le és végtelen ciklusban működik így... ( Kínai hekkerek most lopták le a céges adatainkat? 3 helyen próbáltam különböző wifikkel és mindháromnál fennállt a probléma.)
    - Az akksi random %-ról de 50%-tól inkább ha úgy tartja kedve 40-70mop alatt lemerül.

    Szeretném a véleményetek kérni. Írtam az eladónak, hogy ha 3 napon belül nem válaszol dispute-ot nyitok, de utána nem tudom mit kérjek. Full refund, mert rossz a telefon? A wifi-t még talán egy SW frissítés megoldaná, de az akksi gondolom kuka ( nem cserélhető).. Most érkezett 2 napja és nem szeretnék addig hozzányúlni, amíg nem oldódik meg a helyzet.

    Ha visszaküldöm a postát is fizettessem ki vele? mikor kapom vissza az összeget?

    Köszönöm, hogy elolvastátok és előre is köszönöm annak aki segít! :R

    Üdvözlettel és szép napok Nektek!

    J

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák