Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz herrká #62138 üzenetére

    A vámon át kell futnia mindennek. Nem az van, hogy félreáll a repülőgép Ferihegyen és egyből bepakolják az ExpressOne autóiba :) (Példa, hogy megértsd: amikor leszállsz a repülőről, te is áthaladsz a határőr/vám kombón, más kérdés, hogy ha schengeni országból érkezel, akkor csak maximum szúrópróbaszerűen állíthatnak félre). Ezek a csomagok is áthaladnak a vizsgálaton, de mivel már kifizettél mindent, a szállító intéz minden továbbit (gyakorlatban a repülő indulásakor már megérkezett elektronikusan minden küldemény minden adata).

    A kézbesítés napján fogsz kapni egy emailt, abban lesz egy link és ott be tudsz állítani másik szállítási napot is. Az már egyéni dolog és megbeszélés kérdése (ez emailben lesz telefonszám a futárhoz), hogy a futár leadja-e másnak. Én általában meg tudtam velük eddig beszélni, de ebben az is benne van, hogy már ismernek a futárok, mindig kedves vagyok velük, megköszönöm, ha úgy van, akkor lemegyek én a csomagért. És ezt általában nem felejtik el ;)

    [ Szerkesztve ]

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák