Új hozzászólás Aktív témák

  • Submarine

    senior tag

    Sziasztok!

    Átolvastam a topikot, és már az az érzésem, hogy biztosan én nem értek valamit.
    Jön egy levélnyi csomagom 14,38€ össz-vissz értékben, már 07.21-i rendelés volt.

    A postai nyomkövetésben 07.29. 19:48 óta van "Online fizetés elérhető" státuszban.
    Utána van még egy "Feldolgozás", meg egy "Továbbítás belföldre" bejegyzés.

    Az egésszel pénteken du. 5 körül szembesültem, mikor "pillanatnyi felindulásból" megnéztem a nyomkövetést. Előzetesen én sem kaptam semmilyen értesítést, csak az Aliról.
    Az ő oldaluk meg annyit ír, "bocsi, nincs logisztikai infornáció, próbáld később".
    Az meg tegnap meló után jutott eszembe, hogy a Posta nyomköv.-nél is ránézzek.

    Ha mindent jól értek, most kellene telefonálnom a Posta ügyfélszolgálatára rakétaindító kódért, meg a fizetési oldal linkjéért. Hétvégén. :U
    A 48 óra amit írtok, az munkanapon érvényes, vagy naptári napon?

    Mindenesetre küldtem egy emailt is a Posta ü.f.sz.-ára, amire kaptam egy ticketet.
    Majd talán válaszolnak.
    Küldtem egy kezdeményezést is a Posta Evámjához is, nem tudom volt-e értelme.
    Még arra sem válaszoltak.
    Valamint próbáltam a NAV oldalán is felbejelenteni magamat, de nem tudtam vám-árunyilatkozatot tenni, mert a postai csomagszámot nem fogadja el.
    De akkor ezt is kellene, nem? Vagy csak később kell majd?

    Bár még nincs az országban, ha lehet szó szerint érteni a csomagkövetést, de ez az a pont ahol elvesztettem a fonalat. Akkor most mi van?
    Ha jól értettem rosszabbik esetben fizetek 800Ft-t?
    Vagy kifizettetik az áfát mégegyszer(számlán szerepel TAX 27% adat), de azt meg meglehet fellebezni?

Új hozzászólás Aktív témák