Új hozzászólás Aktív témák

  • Ki hogyan viszonyul az eladókhoz, mert úgy érzem hogy sokan át akarnak verni.
    Rendeltem egy alaplapot, nem azt küldték amit rendeltem és a rendelésre kattintva sem az jön már be amit eredetileg rendeltem hanem a butábbat amit kaptam. Írtam neki hogy szeretnék refundot kb az áru értékének 30%-át mert nem ezt kértem. (a lap nem tudott 4 csatornát, nem volt rajta usb3 sem) Erre ír hogy 10 usd-t tud adni cancelezzem a disput-ot és így is csak 2 usd haszna lesz rajta (vagy eleve annyi volt?). Mondom rendben jószívű leszek. 3 napja nem ír semmit. Akkor most újra dispute és hiába könyörög elcseszte, legyen 60% a refund.
    Aztán volt egy telefontok februári rendelés, nem érkezett meg. Dispute és írja hogy zárjam le mert nem teszt jót az üzletének ha nyitott dispute van. Ezek komplett hülyének néznek.
    SOHA nem fogok már egyezkedni az eladókkal, ha nem tetszik valami akkor egyből refund. Át akarnak cseszni.

    sphe
    Az ali féle cainaio nyomkövetésének semmi köze nincs a valósághoz, valószínű kézzel írogatja be az eladó a státuszokat.
    Neten van pár kereső azokat használd.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák