Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz james001 #5068 üzenetére

    Ezt a hsz-od tegnap benéztem kicsit.. :-/ ((lehet,hogy igaza van Dilipoknak?.))

    Mivel tegnap nem fogadta el a kódot az Elims_Ps -ről (uk),így most nekiugrottam az Elims_Hun -nal. (Hun :-) ) Bevállaltam azt a kockázatot,hogy csak a hun-nal használhatom.Legalábbis én azt hittem,de Nem. :-)
    Beírtam a kódot a hun-nal,simán elfogadta,majd átváltottam az uk account-ra,elindítottam a játékot,Laszaknak köszönhetően downloadable content-jobb sarokban és hozzáadtam az ott lévő dolgokat.
    Ez a kód nem csak egy nissan kocsit ad.. :-)))
    12db autót,közöttük papucs jaguar xjr-9 lm race car '88-ból,886Le-vel.. ;-) scirocco,2 mini,3 nissan,lamborghini,aston martin és vw. Azt hiszem ennyi. Ja,meg persze vmi +pálya,meg vmi ticket 1000. ?
    Nem tudom ezt vhogyan "megosztani" veletek??Ebben a nagy "facebook megosztós" divatos világban?

    Tegnap megvettem azt az audi-t az online boltból. 'Háát..kár volt. Nem sokat ér.Pedig az ára is felment 5.250.000-re. :-/
    Majd utána -ugyanitt- vettem egy forma1-es gépet is 5m-ért.Az már komolyabb.... :-)
    Jaa,James!: 'hát az a Vettel kocsi iszonyat!!!!! :-))))
    Naggyon komoly!!!! :-))
    Meglehet azt vhogy nyerni?Gondolom ha a 3pálya arany lenne? Nagyon megy.Annak nem lenne ellenfél.. (Talán csak a fal)

Új hozzászólás Aktív témák