Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    No de mihez képest? A csoda Geniushoz, a Superluxokhoz, G35, KAVE vagy drágább 5.1 fülesekhez képest? 7 éve mikor kezdtem nézelődni a sokpontegy fülesek után akkor a Speedlink Medusa számított az egyik top favoritnak. Valóságban az olcsóbb mostani Superluxok alsó felét szagolgatja hangminőség terén(térhangzásban mondjuk korrekt volt). Nem tudsz nekem olyan tesztet mutatni a neten, ahol konkrétan lehúznának egy sokpontegy fülest a gémer sajtóban, még ha meg is érdemelné. És bizony mondom néked, ha mindenféle elvárások nélkül megy neki valaki a füles vásárlásnak, gyak mindegy a minőség ha nem hallott még "jobbat". És hogy mit akartam ezzel? :DDD A jó ég tudja, a havi "csalódtam a sokpontegy fülesekben" kirohanás volt ez talán. :B

    Abban viszont igaza van a kollégának, hogy a sztereó füles topikot szétveti a nagy elitizmus, még inkább, mint ezt itt. De ennek inkább az az oka, hogy a fejhallgatók térnyerésével a gyártók is vérszemet kaptak, és megdrágították a termékeiket a kereslet hatására. Sennheiser fejhallgatói konkrétan tízezer forinttal kerülnek többe /minőségi kategóriánként, mint 1-2-3 éve, az abszolút favorit HD555 18-22 ezer forintos árából most lett 30-.. jó anyám! :Y 44-48 ezer forint az (alig valamivel jobb) utódjánál. :O

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák