Új hozzászólás Aktív témák

  • Trak

    addikt

    válasz Allien #321 üzenetére

    Tényleg kifogtad a nem kompatibilis lapokat...:U Amúgy én is szívtam a Gigabyte-ommal, azon nincs 4 lyuk a proci körül, így nem megy rá, szóval tudom milyen.
    Figyelmesen elolvastam a hozzászólásodat, tudom mi lenne a megoldás, mert már nekem is volt levágott Zalmanom:) És igazad van, tényleg csak egy rövidebb rögzítőt kellett volna csomagolni, de ez gondolom annyi plussz lett volna a Zalmannak, amire azt mondták, hogy nem éri meg nekik (vagy szartak rá... passz).

    Nem olvastad el figyelmesen amit írtam, vagy rosszul fogalmaztam.
    Úgy értettem a dolgot, hogy ők nem a magyar piac szerint állítják be az áraikat, arról nem ők tehetnek, hogy Európa közepén vagy egy szaros kis ország, ahol 2x annyiért lesz kapható... Értsd: nem ők tehetnek róla, hogy nálunk 2x annyiba kerül, ez van, így hozzák be. Nekem sem tetszik, de ez az utolsó dolog amiről a Zalman tehet:)

    És erre írtam, hogy a Zalman füles nagyker beszerzési ára 5-6k körül van. A nagykerben is nettó 9k az eladási ára, de 5-6k-ért szerzik be. Értsd: ők is rohadt sokat tesznek rá. Ez csak egy viszonyítási alap volt, hogy a hűtőknél is lehet, hogy hasonló a dolog...

    Az árat felnyomják a nagykerek, és a kiskerek is... ez van sajnos.
    Persze engem sem érdekel elvileg, hogy az
    ''USA-ban mennyiért adják 1000-s tételben, vagy itt, kishazánkban mennyi a nagyker ára''
    de mégis kell, hogy érdekeljen, mert ha látom mellette, hogy mennyiért kapom meg én, mezei felhasználó a sarki boltban, akkor látom, hogy erről már nem a gyártó tehet.

    Az utolsó cipész is heatpipe-ot gyárt, de kinek volt először heatpipe-os hűtője? Nem a sarki cipésznek, hanem ő is csak leleste a technikát:)
    Lehet, hogy ez az új hűtőjük nem lesz akkor durranás, ez csak feltételezés volt a részemről. Az is lehet, hogy a többiek túlnőnek a Zalmanon, a(z) (sz)ámítástechnikában minden előfordulhat.

    Amúgy meg:
    [kép]

    :)

    ''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Új hozzászólás Aktív témák