Új hozzászólás Aktív témák

  • SoundBird

    tag

    válasz oregkosaras #2041 üzenetére

    Köszönöm segítséged! :R Ezért fontos, hogy legyen tapasztalat, mert pl. ránézésre, nem a legbizalom gerjesztőbb darab a piacon! De itt van az, hogy a puding próbája az evés. Nem feltétlen a designe, hanem a tervezés és a minőség is számít!

    A Kave sem usb hangkártyás. Csak a táp ellátást oldották meg usb-ről, mint még több másik modelnél is!

    Nekem elég az analóg, mivel supremeFX X-Fi hangkarim van, ami szerintem elég lesz a jó minőségű meghajtáshoz.

    Az analogon nem lehet a csatornákat külön szabályozni? :F A leirásban az van, hogy a vezetékbe épített hangerő szabályzón, lehet a csatornák hangerelyét szabályozni külön-külön! :U

    Igen, azt tudom, hogy nem lesz olyan érzés, mint amikor a házi-mozi előtt ülök! de sajnos költözni kellett, most nincs lehetőségem ki építeni a régi rendszerem, így marad egy ilyen füles ami szerintem, ebben az átmeneti időben tökéletes lesz! Csak még azt nem tudom melyik! De egyre jobban a sharkoon tűnik befutónak.

    Anyitt még elárulnál, hogy nagyjából milyen a hangképe? Milyenek a mélyek? Melyik frekit erőlteti esetleg?

    Előre is köszi! :R
    Üdv. SB

Új hozzászólás Aktív témák