Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Ugyan régen esett szó a topicban a Zalman 5.1 es fejhallgatójáról, de egy kicsit felhozom most a témát.

    Tegnap érkezett meg a Zalman ZM-RS6F-em. Sajnos a bekötés közel sem volt olyan egyértelmű mint ahogy az elsőre reméltem, de ha nehezen is de meg tudtam oldani a problémát. Beraktam a Fegyverek szava DVDt, jó sok robbanás meg ami kell, de a beszédhang egyszerűen alig hallatszódott. Namondom ez remek. Elsőre rögtön az uj szerzeményt okoltam, de aztan utóbb kiderült a hang ramaty a lemezen...

    Másodjára winampultam egy keveset. Hallottam, hogy zenét hallgatni nagyon rossz, stb. Nos ezzel nem értek egyet. Nem mondom magamat profinak ezen a téren, de véleményem szerint valami eszméletlenül szépen szól a fejhallgató. A mély és a magas iszonyat szépen jön vissza, még a legrosszabb számot is meghallgattam vele, annyira jó.

    Kialakítás. Érdekes. : )) .
    Szépen betakarja a fülemet, belefér az egész a párnába. Hihetetlenül kényelmes viselni. Tegnap persze egy kicsit zavart, elszoktam tőle, de ma már egyáltalán nem veszem észre, hogy nyomna.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák