Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    nagyúr

    válasz Szláj74 #3130 üzenetére

    ÚJÚJÚJÚj

    Azt hiszem akkor rendbe kell tenni a fejeket egy kicsit.
    Az erős kifejezésért előre elnézést kérek :R de ne beszéljetek hülyeséget! :W

    Most már nincs időm megkeresni az autónavigátoron vagy a vezess.hu-n volt egy cikk arról, hogy melyik autóval mennyi kilómétert lehet elmenni.
    A lukoil amelett, hogy a legolcsóbb volt a legtovább volt elég.
    Már nem emlékszem mennyit vert rá a tutinak mondott OMV-re de azt tudom, hogy jelentős számadat volt.
    Azaz mérhető a különbség.
    A shell meg erősen a középmezőnyben ragadt.

    Egy fontos dolgot ne felejtsetek el.
    A külföldi benzin teljesen más, azt elhiszem, hogy kint nagyon fasza a Shell, de itthon az egyik legtaknyabb lőré.

    Konkrétan az egyik ismerősömnek belefagyott a tankba, mert szarrá volt vizezve.
    A szerelő nem találta a hibát miért nem kap benzint a kocsi mire szétkapta ott hidegiben és bele volt fagyva a benzin a benzincsőbe :W
    Szóval Magyarországon kár futtatni a Shellt, mert minden szaklapban azt írják, hogy egy nulla.
    A tapasztalatok pedig inkább ezt támasztják alá, mint azt, hogy jó.

    Az én személyes tapasztalatom az, hogy vagy a kocsi fogyasztása nőtt meg amikor azt tankoltam bele, vagy spontán szarabb a benzin amit hihetőbbnek gondolok, mert a Shellel 7.2liter az átlagfogyim. amúgy pedig a lukoillal 6.1 lett most az utolsó mérés.
    Több ízben is kipróbáltam több kúton.
    Sajnos ez a Magyar valóság.
    :R

    Ettől még nektek lehet jobban megy a kocsitok tőle, de én a saját szememnek méréseimnek és pénztárcámnak hiszek.

    Renault power

Új hozzászólás Aktív témák