Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    válasz parandroid #98579 üzenetére

    360bol nem tudom hogy jön ki a matek... a legnagyobb BF akció is 249 euro volt. a kontrollerre meg 36. 3gyereke + én... 3 x 36 = 108 most járok 357-nél.... 26 hónap okosban volt 72 euro, az 429. A játékokat tegyük fel hiszek neked hogy olcsóbban megtudtam volna venni - bár lásd előzmények, EGY FILLÉRREL SEM OLCSÓBB MOST, HOGY VAN GPU-M, mint amikor nem volt.... 629 euronál járunk még így BF-el, okosított GPU-val IS! és itt vannak ezek a pixeles xarok, amik nekem fent vannak a padláson ingyé... Közben meg elhaladt a technika... Mi a xart csinéltak a fejlesztők??? Persze, megértem, hogy ráépült a retróra a kultusz, csak ennek még igy sincs értéke.... Na azt ne mond nekem, hogy a padlásról lehozott kvarcjátékokért, comodor64-ért, videotonért, majd adnak nekem többszáz eurot... :D :D :D Fejlesztőként én azt mondom - hozzá teszem SOHA nem voltam gémer - ez qrvára vér ciki és pénzgyár.... :D DE!!!!!! Tök jó!!! Mert a naiv kislányom karácsonyra smart grafikus táblát kap és abban él, hogy majd mekkora játékot/animációt tud írni.... ehhez képest meg jobban fog menni a pixeles amit én írok, az nagy raj lesz... :D hú de gexi vagyok.... :D :D :D beteg világ ez és kerek, oly kerek hogy én már álmodni is csak laposat merek... :D

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák