Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    Elkezdtem a Project Wingmant. Alapvetően szuper, hogy itt van a pass-ban, miután kikerült az Ace Combat 7.
    Eddigiek alapján korrekt játék, főleg, hogy egyetlen fejlesztő csinálta. Nagy hátránya viszont, hogy nincs checkpoint rendszer, a mission 4-ben szerintem 40+ percig repkedtem és elég csak egyszer benézni már kezdheti az ember elölről.
    A legjobban egyébként a felhők kidolgozatlansága zavaró játék közben (fura ezt így leírni), de AC-ben sokkal jobban tudsz tájékozódni, hogy merre mész. Valamint a fényhatások szépek, de zavaróak, néha olyan sötét volt egy-egy pályarész rossz szögből, hogy belecsapódtam a földbe, mert azt hittem valami glitch. Azóta kb alapvető, hogy a magasságjelzőt figyelem folyamatosan.
    Számomra minden az AC7 mellett szól, grafika, zene, cutsceenek megléte, az egésznek ott volt egy hangulata és egy-egy küldetésre még a mai napig emlékszem.
    Ettől függetlenül mindenképp érdemes, én tolom tovább, mert jó móka és szép munka, simán ott kullog a nyomában ilyen low budget projectként nem ördögien lemaradva.

    .

Új hozzászólás Aktív témák