Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz persil #71754 üzenetére

    Szerintem azt próbálják rosszul megfogalmazva mondani, amit te is írsz, hogy egy konzol az pont a fix hw miatt egy kompromisszumos dolog, és a többség nem úgy látja, ahogy te, szóval az eddigi tapasztalatok alapján és a jövőben is, mindig a plusz két pixel, vagy plusz egy kamu effekt lesz a befutó a 60 fps-el szemben.
    Ez egy nagyon ritka időpillanat a szegmensben amit most élünk, hogy a covid meg ilyen olyan kifogások miatt nincs annyi új tartalom, és így a régiek is tömegesen felszínen tudnak maradni, és ráadásul a kompatibilitás sem akadály, ezért nem csak igény, hanem lehetőség is van régi címeket felfényezni 60-120 fps-re, de ez sose lesz trend a fentiek miatt.
    És még azt próbálják mondani nem túl ügyesen, hogy amit szeretnél az ma is elérhető, én is egy ilyen vasról íro, ezt a kommentet, csak ezekért a boltban pont 6-8x annyi pénzt kell a kasszánál hagyni, mint amennyit a konzolokért.
    Amit üzenni akarnak a többiek, hogy "Mindig így volt, mindig így lesz".
    Persze álmodozni azért szabad, de a maguk ügyetlen módján azt próbálják szerintem átadni neked, hogy felesleges.

Új hozzászólás Aktív témák