Új hozzászólás Aktív témák

  • frankdelgado

    őstag

    Na kérem!

    Az Alza megtréfált és már ma szállított.

    Series X 20. évfordulós kontroller paraszt teszt következik. Csak saját felelősségre. Csepeli kemény címküldő megmondóemberek és egyéb netes harcigépek skippljenek bátran. Az összehasonlítás a továbbiakban mindíg a series x géphez adott kontrollerrel történik!

    A doboz jól néz ki igényes. Ezt már megszoktuk. Kinyitván azt, a kontroller még jobban néz ki, mint a képeken. Egyszerű, letisztult és ebben a formában jól áll neki, h átlátszó na. Kézbe véve már érezhető a különbség, hiszen- nyílván a gumírozás miatt - sokkal jobb a fogása. A BT gombok sokkal olajozottabban siklanak, ezt szinte biztosan állítom. Az analógokkal eddig is minden rendben volt, de sajna a D pad és az axyb gombok ugyanolyan kopogósnak hatnak, bár face to face majd otthon hasonlítom össze őket. Mindezek ellenére ezt a kontit már jó kézbe venni, jól néz ki, igényes, jó a fogása, nem kelt piacos benyomást. Külön jól esett, hogy Phil az én elemfedelemet is aláírta, nem csak a rajongókét. Csak hogy írjak valami negatívumot, azért ha már húszéves, belerakhattak volna valami kódot, mittudomén szivárványos autófestést a FH5-höz, vagy valami magassarkú lábbelit, vagy hellokitty-s plazmagránátot a HALO-hoz.. ilyesmit. Mindenesetre az előbb felsorolt hiányosságok ellenére megkapja az

    ERŐTELJESEN JAVALLOTT

    plecsnit. Otthon még összevetem a gyári a red kamuflage meg az előző genes CP2077-es kontival, de sztem méltó helye lesz közöttük. Majd kap egy faja tartót.

    Még annyit, hogy biztosan sokszor fogok azzal szórakozni, hogy a mozgó alkatrészeket lesegetem, már ha látszódik majd ilyesmi .....mert akkor van el a gyerek, ha játszik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák