Új hozzászólás Aktív témák

  • IntelKiller7

    Topikgazda

    válasz Bad Pritt #46558 üzenetére

    Oké, de nézd meg, hogy milyen játékok voltak mondjuk 10-12 éve meg most.
    Pc-n és konzolon egyaránt.
    Még amikor kezdtem a PC-s gaming korszakom engem sem érdekelt, hogy FHD-ben fusson meg fixen 60FPS-el.
    Örültem, ha normálisan ment, nem szaggatott, és úgy nézett ki az akkori játékokhoz képest, hogy WOW.
    pl Vice City. Agyeldobós volt amikor először játszottam vele. kb a leg meghatározóbb játék az életemben.
    Amikor benéztem a vízbe, és ott úsztak a halak, ahogy kinézett a táj, a környezet. A naplemente a tengerparton.
    És akkor volt 1 Core 2-es gépem meg 1 256-os VGA-m, és én voltam a király mert amit eddig max valóságban láttál az most ott volt a gépen, és, hogy a francba lehetséges ez.

    Most meg minden legyen fotórealisztikus, meg tűéles, atom stabil. 4K 60FPS. És mindezt a 185ezres géptől várjuk.

    PErsze, hogy standard a day1 patch, mert így nem kell 5 lemezre kiírni a játékot, és megjelenés napjáig lehet vele bíbelődni. Majd letöltöd és kész.
    Az meg mind fejlesztő dolga, hogy milyen játékot készít. Van aki szarik rá magasról. Van aki nem.
    WD Legion volt a példa, hogy kifagy. Hát az Ubisoft pont 1 olyan cég aki kb szarik mindenre. Elég visszanézni pár évnyi E3-at.

    Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Új hozzászólás Aktív témák