Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz hombre[EU] #24319 üzenetére

    én nem bámultam órákig ilyeneket, így nem tudom mire gondolsz
    MIt akarok: azt amit eddig a lehető legolcsóbban ráakasztani külső tárolót amiről játszani is lehet, akármilyen játék van rajta, 80-100 GB-os játékoknál kínácsi leszek a másolgatás idejére.
    Én alkalmi játékos vagyok, ha éppen gép elé kerülök játszok ezzel kicsit, játszok azzal. lehet hogy 3 játékkal is és nincs egy óra összesen. Állandóan instant on-ban van a gép, így sokszor keresztűlhozza a számításaimat a frissítgetés, amit mégsem csinált meg az elmúlt hónapokban , amikor éppen nem játszottam, be sem kapcsoltam. Volt, hogy 5 játékba nem tudtam belekezdeni, mert nekiállt frissíteni. (letöltögetés ha játszani akarok, meg szóba sem jöhet, órákig is letart sokszor, azt éjszakára ott szoktam hagyni)
    Nagyon úgy tűnik maradok a One x és S-nél itthon, még nics extra tartalom sem rá, ráérek bőven. Hátha 1-2 év alatt lesz valami normális bővítési lehetőség, nem ilyen agyament áron (mintha a szifon világába csöppenne az ember)

    [ Szerkesztve ]

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák