Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz negyven2 #129751 üzenetére

    A cyberpunkkal se volt komoly szintű probléma. Túl nagy volt a hype és az elvárás. Én 1 hónappal megjelenés után pc-n jatszottam ki 2x egymás után. Kb 3-4 mellékküldetésnél volt olyan, hogy nem jelent meg mondjuk egy parancs gomb ami a továbbjutashoz vagy a küldi befejezéséhez kellett, így a kb 1-2 perccel azelőtti automentést újra kellett töltenem és siman meg tudtam csinálni. A cyberpszicho 17 db mellékküldijéből egyetlennél volt, hogy valami miatt nem lehetett végigcsinálni. Ez is csak az első végigjátszás során jött elő. Aztán rá 1 évre 2x xboxon játszottam ki akkor meg olyan bugok voltak , hogy nagy ritkán egy-egy a földön heverő 1528. hamutálcát vagy töltényt vagy tárgyat amiből amúgy is volt már kismillió vagy szemét volt nem tudtam felvenni mert nem jelent meg a parancsgomb, hogy felvesz. Hát ez aztán tényleg hatalmas bug. 😂
    Nagyon fel lett fújva az egész. Ma az évtized legjobb játékainak kikiáltott 5-8-10 éves legendás gameknél több bugot tapasztalok mint a cyberpunk 2 évvel ezelőtti xboxos verziójánál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák