Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz galervin93 #126703 üzenetére

    Idióta . . . Nagyon kevés az a tank amihez csak a sebzéssel szeded össze a 3markot . . az ilyennel ne is foglalkozz. ( Az összes nagy klánba EU szinten nem véletlenül kérnek T X tankokra 3rd markokat pontosan ezzel vannak szűrve a statpadderek meg a nyomik. Régebben AVG 3k dmg +2k spot volt megadva ezt mára már egyszerűsítették.)
    Ha már offensiváról van szó tudnék mesélni :W
    Csak pár szösszenet a mai és a tegnapi napból :
    1. T49el nyüstöltem és elmentem besegíteni a heavyknek ugyanis vesztésre álltak nekem pedig már megvolt a dmg+spott a másik oldal nyerésre is állt . . . is7re ráugrottam egy magasabb pozícióból és a motor részét eltaláltam 9xx dmg +gyújtás. Mentem volna vissza és az E100 meg a haverja szándékosan közre fogtak és kitoltak az E4 és jpge100 elé.
    2. FCM50t mentem spottolni meg lőni egy nagyon agresszív pozícióból aminek révén hoztuk is azt az oldalt mire jön a BÖMBIKE Leoval (csapattársam) és elkezdi lőni a seggemet mert én kék vagyok és a *urva *nyámat hogy megmertem lőni előző meccsek valamelyikébe a csapattársamat és ezt egy magyar csávó csinálta 2x gyújtott ki közbe nyomta a rizsát chatbe . . .
    3. Elmentem középre spottolni , már gyűlt a spott dmg 4k nál járt mire jött a BÖMBIKE IS-3ban és beállt mögém ezt csak akkor realizáltam mikor számításaim szerint az utolsó tank is átért és leadtam 1lövést . . . vissza kitolt felspottolva a fél csapat elé akik pont rám láttak de ha nem tol ki akkor megúszom :) Hangsúlyozom egy spotter helyre jött heavyvel . . . édes istenem :O
    All in all rendszerességgel ezeket kapom meg ingame illetve sokan még meccs után chatben is rám szoktak írni : Hacker,nice aimbot,get cancer,fuck yourself cheater . . . és még sorolhatnám sok variációja van hogy tudnak karácsony előtt az irigy béna emberek elküldeni melegebb égtájakra. Arról már inkább nem is beszélek hogy a statom miatt elég sokszor előfordul hogy a saját csapatásaim telibe húznak a meccs elején illetve szándékosan blokkolnak . . . és még sorolhatnám. Nem elég hogy az ellenfél részéről kapom az XVM focust . . . minden meccsen táncolnom kell ha van arty és nem vagyok arty safe helyen mert egy T-X es meccsben t8as tankban ülve én jelentem a legnagyobb veszélyt :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák