Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    Üdvözlet Mesterek,
    a élet úgy hozta, hogy XP-t kell használnom. Egy nagyon régi 3ds Max 7-es verziót kezdek el tanulni. Ez az utolsó támogatott Max amin működik egy plugin. Újabb rendszereken hibásan működik ez van... Régi ciccaimból kellett sajnos gépet összeraknom, mert nem tudtam sehogy se rábírni a mai hardvereket XP-re. A fő kérdés az volna, hogy XP alatt létezik e 2560x1440 felbontás? GTX 650 kártyát raktam bele de 1080 a legnagyobb amit felajánl. Jó lenne ha összejönne az 1440. Nvidia oldalról utolsó driverrel telepítettem. Ha létrehozom kézzel az 1440-et homályos szétesett vacak a kép. A monitort hdmi 1.4 re kötöttem. A kártya elvileg tudja ezt a felbontást még. Most munkából írok, igy pontosabb adatokat nem tudok megnézni. 60 Hz-el próbáltam, most olvastam hogy lehet vissza kéne vennem. Ezt majd éjjel. Viszont amiért ide írok, hogy a használatos rendes gépemre valamilyen trükkel lehet e XP-t varázsolni? Aorus 370, I7 8700, 16 Gbram, 2070 super. Olvasmányaim alapján nem sok esélyem van, ill. a gyártó oldalán nincs XP driver. Hátha van olyan trükk amivel meg lehet oldani. 2. verzió ami talán esélyesebb a laptopom. Az is elég bitang "sajnos" erre a célra. Dell M6800. Nem a gyártótól, de a neten találni XP-drivereket. Bármely gépre ha lehetne faragni egy régi XP-t dual módba az nagyon segítene. Jelenleg 2 asztali gép 2 monitorral meg 2-2 bill/egér.... semmi hely. A hely miatt lenne jó a modernebb gépek közül ráimátkozni valahogy.

    @Nokia: a képen láttam hogy te pont ezt a régit használod. Én most kezdem tanulni, meg is vettem a 7-es bibliát. Ha nem vagyok tolakodó, lenne hozzád pár kérdésem a Maxról. Nem itt offolni, Teamspeak vagy akárhogy. Regi Battlefield 1942 járműveket dolgozgatom át és szeretném kicsit részletesebbé tenni a modelleket. Utána kapnak 4096-os textúrákat. Na, ezért kell az XP.

    Köszönöm Urak, bocs a hosszú szövegért.

Új hozzászólás Aktív témák