Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz DS39 #34197 üzenetére

    Sajna a helyzet ennél bonyolultabb. Igaz, hogy egy cikkben szereplő leírás alapján módosítgattam, bízva egy probléma megoldásában, de a gond a következő. A módosítások előtt biztos ami biztos alapon, készítettem egy biztonsági mentést a registryről a D meghajtóra. Mivel a módosítások nem hozták a várt eredményt, ezért megpróbáltam fájl, importálás, stb. paranccsal visszaállítani az eredetit, és itt történt valami gebasz, mert egy piroskeresztes hibaüzenetet kaptam, hogy nem sikerált a dolog. Még egy-két próba, de az eredmény ugyanez. Újraindítottam a Wint, elvileg működött minden. Ez kb. egy hete történt, azóta problémát nem tapasztaltam, egésszen eddig. A gép bekapcsolásakor nem töltött be a Win, sötét maradt a képernyő, de a gép az ment. Restart, az eredmény ugyanez. A következő restartnál beléptem a BIOS-ba, majd kilépve a Win indulásakor egy hibakereső indult el automatikusan, de kb. 5 perc után kiírta, hogy a hibát nem tudja javítani, és a gép leállt. Újabb BIOS-os indítás, itt annyi különbséggel, hogy a hibajavítások között felajánlott egy rendszervisszaállítást. Ezt meglépve már betöltött a Win, és működik is, csak az a gond, hogy a visszaállítási pont ideje az a registrybuhera UTÁNI időpont(csak ilyen időpontok voltak), így elvileg bármikor előjöhet megint.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák