Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz Sub-ZeRo #9377 üzenetére

    "azt meg a win 7 nem tudja, hogy az áramot is ki kapcsolja"

    Ha sleep alatt meg az energiatakarékossági sémában le tudja kapcsolni (tehát nem áramtalanítani hanem a motort lekapcsolni) akkor leválasztáskor is tudja már. Mibe telne neki? 2010-ben ez igazán elvárható egy "új" os. esetén.
    Mondom én már azzal megelégednék ha a motor leállna. Ha meg nem akarom hurcolászni a HDD-t akkor a rack hülyeség. Annyi pénzt egy kapcsolóért nem fizetek.
    Miért akarom leválasztani ha nem akarom kivenni? Talán mert a hülye ms os. állandóan felébreszti a HDD-t még akkor is mikor semmit nem csinálok. Akkor menjen az a vinyó ha én akarom. Mire kell egy archiválásra és háttértárolásra használt HDD a W7-nek ha még csak os. sincs rajta?
    Altatás előtt mindent kiirkálna rá amit csak kell aztán hozzá se nyúljon ha én nem akarom. Ezt nehéz megoldani 2010-ben. Bezzeg az Aero az kell :W
    Altatás alatt nem a sleep-et értem hanem az energiatakarékossági leállítást.
    Tehát 2010-ben egy új os. leválasztáskor igen is állítsa le a mozgó alkatrészeket.

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

  • Syl

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Sub-ZeRo #9377 üzenetére

    Tudom, hogy nem sleepről volt szó, de a végeredmény ugyanaz: az usb-re kötött vinyó tovább pörög.
    Mobile rackkel pedig már vagy 10 éve nem vacakolok. 2,5" usb rack, benne egy laptopvinyó, nem igényel külső tápot. Otthon az asztali gépre, laptopra, melóban asztali gépre szoktam kötni.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Aktív témák

Hirdetés