Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zka67 #22778 üzenetére

    Az XP-vel más volt a helyzet, ha emlékszel rá, de a korodból ítélve akkoriban te még az általánosba jártál. A SP1 megjelenéséig fel se tettem...

    Látom matekból is jó vagy. Mellesleg a korra alapozni azok szoktak, akik nem tudnak másra támaszkodni, amikor tiszteletet vagy elismerést akarnak.

    Egyébként idézek tőled: sokat torrentezek + naponta telepítek és törlök programokat + szinte mindent kipróbálok + Ha netán bekapnák valamit mégis, sokkal gyorsabb újratelepíteni a rendszert

    Csupa jó felhasználói szokás, csupa jó ötlet, csupa jó meglátás.

    A microsoft "legfontosabb" frissítése tudod mi volt? Az eredetiségvizsgálat.

    Te figyi, önszorgalomból menj már végig légyszi az összes Win7-hez érkezett KB bejegyzésen. Utána majd beszélgetünk róla, hogy hány fontosabb frissítés volt, mint a WATU.

    Egyébként meg az, hogy szerinted (nem számodra) nem hasznos, még nem indokolja azt, hogy azt állítsd, hogy egy Windows megbízható működésében szerepet játszik az, hogy nem update-eled, mert ez valami olyan szintű kardinális nettó baromság, amit ritkán olvas az ember.

    A firefox csak egy megjegyzés volt, nem szeretem a többi böngészőt.

    Nem, nálad (az eredeti kommentedben) a Firefox egy konkrét ok, amiért szerinted egy Windows megbízható.

    Nem találtam arra vonatkozó utalást, hogy a microsoft az o&o-tól licenszelne...

    Mert cseszel keresni. Egyébként nem az O&O, hanem a Diskeeper.

    Sectumsempra - For Enemies

Aktív témák