Keresés

Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz Morden24 #22781 üzenetére

    Az, hogy sokat torrentezek, az azt jelenti, hogy sorozatokat, filmeket töltök le. Egyébként a 80%-ukat meg se nézem, mert az első öt perc után mennek a levesbe.

    "egy Windows megbízható működésében szerepet játszik az, hogy nem update-eled"

    Pedig lehet benne valami... Valamelyik nap olvastam, talán a McAffe de nem biztos, kiadott egy frissítést, ami elkezdte letörölni a windows egyik rendszerfájlját. Aztán sűrű elnézést kértek... Minek bolygatni egy jól működő rendszert. Azok a hibák benne voltak akkor is amikor kiadták, akkor se zavart senkit.

    "Nem, nálad (az eredeti kommentedben) a Firefox egy konkrét ok, amiért szerinted egy Windows megbízható."

    Ismét felhívom a figyelmedet a pontos olvasásra és szövegértésre:

    Csak szeretném megosztani veletek, hogy miért nincs bajom velük, mitől ugyanolyan gyorsak mint újkorukban.

    Hol olvastál te bármit a biztonságról?

    "Mert cseszel keresni."

    Nem nem, drága barátom, én kerestem és "Nem találtam arra vonatkozó utalást, hogy a microsoft az o&o-tól licenszelne..."

    "Egyébként nem az O&O, hanem a Diskeeper." :)

    De vannak okostojások, akik kapásból rávágják, hogy de hát a microsoft defragja is az O&O-tól van (ez nem rád vonatkozik), csak hogy engem lehülyézhessenek.

Aktív témák