Új hozzászólás Aktív témák

  • zichie

    senior tag

    Samsung Galaxy S Duos telefont használok voip-re, amiről több helyről hallottam, hogy nem igazán alkalmas erre a célra. Én azt tapasztaltam, hogy ez csak abban az esetben igaz, ha T-Mobile kártya van benne voip célra. Ilyenkor - függetlenül attól, hogy hol vagyok és van-e mellette másik sim kártya a telóban - átlagban három hívásból egy esetében jelentkezik az a probléma, hogy a hívott fél csak szófoszlányokat hall. 5 hónapig használtam Telenor Klikk csomagot, ahol ilyen probléma nem volt, ill. ha volt is, akkor nagyon minimális, úgy 20 hívásból egy esetben. "T"-s Domino Web kártya meg szinte használhatatlan. A telót cseh Vodafone kártyával is használtam egy hétig Csehországban, ahol nem volt semmi gond a voip hívásokkal. A telóban két különböző T-Mobile Domino Web kártya is használva volt, egyik most, a másik még a Telenoros Klikk előtt, de mindkettő esetén problémás volt a Voip. Nem találok logikát az egészben, miért pont a Domino Web csomaggal van a gond, amikor ott még VOIP korlátozás sincs? A Telenoros Klikkel pedig nincs gond, ahol meg van VOIP tiltás. Olyasmire tudok gondolni, hogy a T-Mobilos sim kártya használata jobban terheli az amúgy sem túl erős egymagos procit a telóban. Persze ez hülyeségen tűnik. Magával a T-Mobillal nem lehet gond, mert mások nem panaszkodnak rá, sőt inkább a Telenor 3g lefedettségét szidják, ami sajnos tényleg gyengébb, mint a T-Mobilé. A problémák miatt kénytelen vagyok a Telenornál maradni, mert az alap, hogy legalább (voip) telefonálni tudjak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák