Új hozzászólás Aktív témák

  • szoki007

    aktív tag

    Sziasztok
    Engem csunyán átvágtak igaz hogy nem PH -n de azért leirom hátha tud valaki segíteni.
    Hirdetve volt egy E8400 processzorom, sikerült is eladnom mire másnapra érkezik egy email amibe ez áll :Szia
    Láttam cserélnéd az E8400-as Core 2 Duo procidat!CSerében lenne egy ilyen cpu-m:
    Core2 Quad Processor Q8400 polírozva a jobb hűtés érdekében!
    Sajnos azért van fogyasztása és jobban is melegszik mint egy kétmagos,de a lényeg,hogy a 4 magot nem tudom kihasználni!Ha érdekel akkor mehetne 1:1-ben a csere!
    irtam neki hogy megvenném kp.-ba és beszéltük hogy hol tudnám átvenni stb... utána msn-en beszéltük tovább mire mondom küldjön egy CPU-Z képet amit meg is kaptam és eléggé furcsa is volt ...
    ezután megbeszéltük hogy az öccse lehozza ma mert itt mütik a korházba 9:45kor volt tali a bejáratnál.. nagy nehezen ez is megtörtént mert a gyerek alig ismert fel pedig bringával voltam... ideadja a procit ránézek mondom elég érdekesen van polirozva (szerintem csak levan durvázva) mondja ők igy vették stb... mondom oké ezt még elnézem... hazajövök örülök bekapcsolom a gépet és mitad isten egy E6550 nah ittvolt vége az örömnek....
    mit tanácsoltok ?

Új hozzászólás Aktív témák