Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz japunk #97518 üzenetére

    Elvileg más úgy csinálta, hogy megnézte, hogy milyen gyakran frissít a játék szerverről, és mekkora csomagméretet használ, és azt állította be. Én csak megnéztem először alapbeállításon meg megnéztem 100 csomag/sec + egy kicsit magasabb csomag mérettel is. Egyiknél sem volt gond. Nekem az egyedüli anomália, amit teszttel találtam, hogy két UPC-s gép között mértem TCP latency-t, és néhány másodpercenként volt egy-egy 2-300ms-es tüske. Ez bizonyos jelenségeket magyarázna, pl hogy néha leesik az FPS egy pillanatra, és teleportálnak akkor az emberek, de másokat már kevésbé, pl hogy a tökéletesen időzített gránátjaim sosem ölnek, viszont engem visszahúz a lag minden robbanásba, hiába ugrok el. Meg még van egy csomó fura dolog, amit már nem akarok leírni, mert hosszú. Próbálkozom, most éppen modem cserével, hátha valami megoldja. Nekem ez már évtizedes probléma, sokmindent kipróbáltam már, de eddig semmi nem használt igazán. Ez a játék utoljára akkor futott jól, amikor XP volt a gépen meg ADSL-el neteztem Invitelnél... Próbáltam más játékokat is régebben, de ebben voltam igazán profi, és ebben tudom legjobban megítélni, hogy mi a helyzet.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák