Új hozzászólás Aktív témák

  • maki1976

    tag

    Üdv mindenkinek! Székesfehérváron sincs net, telefon, központi hiba van sajnos. Nekem eddig csak kisebb hibák, lassulások voltak, de azok hetek óta, router restart minden nap. Sajnos a számlázásukkal is problémám van. UPC mobilt váltottam vodásra, a váltás után is kiszámlázták a vezetékeshez a mobil, plusz a vodáshoz is, ráaásul több, mint két hónapot. Asszem hamarosan lemondom a mobil előfizut, ha megjön a digis sim. Elég durva, amit a voda mostanában művel, bár én most 2perc alatt elértem az ügyfélszolgálatot, nem panaszkodhatok erre. Nagyon sok a hiba, meg a gond vellük. Megértem, h átállás, meg minden, de véleményem szerint ha én teljes árat fizetek egy szolgáltatásért, akkor ne hivatkozzanak állandóan az összeolvadásra, vagy adjanak valami kompenzálást, kedvezmény, de ehelyett csak sumákolnak, nem tájékoztatnak. Ez nem jó hozzáállás részükről sztem. Meddig akarnak az összeolvadásra hivatkozni még, meg az UPC-re mutogatni? Ez olyan, mintha a kocsmában kérnék egy felest, de csak 3 centet kapok a teljes árért, arra hivatkozva, h elfogyott és a szállító még nem hozott utánpótlást. Sajnos az ászf levédi őket teljesen, nem sok mindent lehet tenni. Csa aljas dolognak tartom, h ebbe kapaszkodnak, és nem tájékoztatnak normálisan. Meddig lehet ezt így folytatni? Mikor lesz elfogadható szintű a szolgáltatás, ügyfélszolgálat, stb? Még 2 évig az upc-re fogják, ha gond van?

Új hozzászólás Aktív témák