Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz norbertoth #80392 üzenetére

    Szó szerint Over The Top, amikor egy harmadik fél szolgáltatását vesszük igénybe. Nagyon egyszerű példával élve ilyen az HBO Go vagy Netflix. Hogy a kérdésedre válaszoljak: a boxra mindenképpen szükséged lesz, hiszen azon keresztül férsz majd hozzá a klasszikus, lineáris tévécsatornákhoz is (RTL Klub, TV2, NatGeo, stb), de ugyanezen a boxon keresztül fogyaszhatod a Netflixet, HBO GO-t vagy bármi olyan netet/előfizetést igénylő szolgáltatást, amihez egyébként Androidos eszközzel hozzáférnél.
    A végletekig lecsupaszítva képzeld el úgy, hogy ez a box a tévéd "okos" része: nem függsz a tévédet gyártó cég frissítési tempójától, kapsz egy AndroidTV felületű dobozt, amin a Voda által előre telepített cuccok mellett azt adsz hozzá, amit szeretnél. Személy szerint én nagyon lelkes vagyok és várom, nyilván baromira lényeges szempont lesz, hogy milyen lesz a lineáris csatornák képminősége. Ha versenyben lesz a DVB-C képminőséggel, én hajlandó vagyok a médiakártyát beáldozni, egyébként is tervbn volt egy AndroidTV eszköz beszerzése.
    Fontos: az AndroidTV nem egyenlő a kínai dzsunkákon található "mezei" Androiddal!

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák