Új hozzászólás Aktív témák

  • elekreg

    tag

    Sziasztok!

    Örömmel tapasztaltam úgy egy hete, hogy ez lett a korábbi 30/3-as netből:

    120/10

    Az okát azóta tudom, de ezt valahogy nem említette a UPC ügyfélszolgálatos hölgy, amikor nem olyan régen 500-as netre, illetve nagyobb csomagra próbált rábeszélni, persze újabb hűségért cserébe, mert az már régen lejárt, hogy a 30-as csomag megszűnik és alapban 120 lesz mindenkinek.
    Amire nálunk használva van a net, arra a 30-as is elég volt, meg van mellé korlátlan mobilinternet is, ami 140-150/40-48 Mbps a lakásban, de ettől még jó, hogy az ár emelése nélkül lett sokszorosa a UPC net, ráadásul itt minden mérvadó vezetékes szolgáltató elérhető, így nagyon speciális, olcsó csomagok vannak.
    Ja, a UPC-s ügyintéző hölgyike nem csak a marketinget nyomta akkor erősen, hogy optikát hoznak be a jelenlegi koax helyett, meg lesz Connect Box (kell a fenének az a problémás eszköz), hanem még rafináltan is fogalmazott, az újabb hűséget így nem említette, csak azt mantrázta, hogy 2 évig változatlan árat garantálnak, nekem kellett rákérdeznem, hogy akkor az hűséget jelent, mire érdekes igennel felelt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák