Új hozzászólás Aktív témák

  • Mysterion

    tag

    válasz kabelmania27 #62115 üzenetére

    Az a baj, hogy a 10 helyett a 20 az nem egy nagy ugrás. Oké, a 10-hez képest a duplája, de nem a 10 megabit többlet ami hiányzik. Elégedett vagyok a 120-al bőven, ráadásul szokta is hozni, feljebb csak a tényleg relevánsabb feltöltésért mennék. Igazából az lenne a cél, hogy elérhessem az itthoni tartalmaimat normálisan meló közben is, illetve egy YT feltöltés, vagy ha VPN-en dolgozom, akkor ne tartson egy életen át minden adat mozgatása. (Vicces, hogy már a mobilnetem is 45-50mbit UL-t tud.)

    Nekem most egy Ubee EVW3226 modem van itthon bridge üzemmódban. (Routerként ennyire bugos megoldást szerintem még nem is láttam. Gyakorlatilag csak úgy működik ha minden gyári, a DHCP beállításoktól kezdve bármihez hozzányúlnék, attól megborul, és össze-vissza működik...) Mikor az UPC bejelentette ezeket a connect boxokat, akkor érdeklődtem az UPC-nél, de akkor a 120-asoknak csak valami összegért akarták cserélni, annyira meg nem motivált, mert szerintem mindegy nekem, hogy az ubi vagy a connect box megy bridge modeban. :)

Új hozzászólás Aktív témák