Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamboo529

    senior tag

    Lett egy második TV-nk (samsung plano) a gyerekeknek, mesét (disney ch) meg youtube-ot akartak rajta nézni.
    Hívtam a 1221-et. Mondom neki a kínom, hogy még egy TV-n néznék a műsorokat.
    Ajánlja az analóg elosztást, kilőve.
    Aztán a smartcardot, kilőve.
    Majd jön a horizonnal (nem ezt kínálta legelőször :) ), kilőve.
    Hát sajnos mást nem tud mondani, a mostani készülékek kifutnak. Ha megrendelem a horizont, akkor nem csak +1 horizont kapnék, hanem elvinnék a pace HD-t is, és azt is cserélnék. Mondom akkor köszi nem.
    Nézem neten, meglévő készüléket csak horizonra tudnám módosítani, extra készüléknek pedig csak mediacardot kínál fel.
    Bementem a helyi ÜF-ra, és hihetetlen, de egyből egy 7111-est nyomtak a kezembe (Pace HD).
    Vannak még csodák.

    Van viszont probléma. A jelenlegi kábelezés egy része be van falazva, nem szívesen bontanám a dolgokat. Maga a kábel jó minőségű UPC húzta be kb. 6 éve (3x árnyékolás).
    Jelenleg egy gyári UPC antenna csatlakzoó van a végén, ehhez van hozzátoldva egy kábel, egyik végén szintén UPC-s antenna csatival (ez megy a boxba) a másik végére én tettem antennáshoz ellencsatit. Van otthon egy marék menetes F csatim, arra szerelném át ha lehetne + 1 menetes toldó közéjük, de ezek a kábelek mind vastagabbak, mint a régiek. Van vastagabb F-csat. is? Ha bejelentem UPC-nél, akkor lesz kiszállási díj is? Két F csatlakzozó szerelésért nem fizetnék több ezer pezetát.

Új hozzászólás Aktív témák