Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz bigdady #22764 üzenetére

    Amit en irtam a teszteredmenyrol, azt erdemes elolvasni, mert en okos vagyok. :D

    Na jo, nem azert. De tenyleg semmi megmagyarazandot nem talalsz abban, hogy adott x darab user, akinek x alkalommal kijon, hogy antitestje nincs eleg, majd ugyanezeket letesztelik egy - nevezzuk standardizaltnak - teszten es ekkor 0.88*x esetben mas eredmeny jon ki? 88%-ban kulonbozo eredmeny jott ki. Ott vagy az eredeti tesztekkel, vagy az ujjal, vagy mindkettovel van valami gond. Vagy valami mas gond van, de csak a kiadott szamokat latva egyertelmu, hogy kene melle nemi extra magyarazat. De mint irtam korabban, hogy akar olyan is lehet az ok, ami oromteli(pl. az eredeti meres ota nott az antitest szint), de ez igy mernoki egyetemet vegzett emberkent minimum erosen hianyos informacio, amit kitoltak.

    Mondanam, hogy ellentmond az eddigi vizsgalatoknak, de az csak reszben igaz, mert itt teljesen mas volt a szelekcios kriterium. Ha pedig valami ellentmond a korabbi vizsgalatoknak, akkor annak kell legyen valami magyarazata.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák