Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz szabi__memo #7409 üzenetére

    Viszont ha neked küldök valamit amit megvizsgálsz, előtte aláírsz bármilyen szerződést, hogy mindenki másnak 0 info és szerinted okés a cucc akkor a haverodnak a szerződés alapján nem adhatod ki, hogy miért is jó nálad. Tehát mielőtt mindenki mindenkit szíd addig nézzen körül a saját házatáján és gondolkodjon el azon, hogy biztos, hogy úgy van ahogy ő gondolja? A franciák, németek, olaszok mind szeretnének még több oltást, olaszoknál ráadásul gyártani fogják a Szputnyikot, tehát amíg itt sokan elájulnak, hogy ja a Pfizer, meg a Moderna mennyire qrva jó, addig ne felejtsük el, hogy az oroszok is tudnak oltást gyártani és jók benne, ráadásul maga az elv ami szerint készült még jobb is lehet hosszútávon mint az "ajnározott" mRNS vakcinák. Te is olyan oldalt képviselsz ami elvekből épül fel viszont elvekkel nem fogod meggyógyítani azt aki épp rászorult volna de az elveid miatt épp nem kapott oltást. Szóval félre a kib@szott elvekkel és szerezzünk be mindenféle oltást, gyógyszert, bármit ami kivisz ebből a sz@rból. Persze előzets vizsgálat nélkül nem szabad piacra dobni, de én azért bízom a saját tudósainban is. Amúgy én utálom a politikát, nem vagyok szimpatizáns, és még csak arra sem szavaztam aki most épp vezeti az országot, tehát nem elfogultság beszél belőlem. Én is azt írom, hogy ezt a beszerzést eddig jól csinálják, a kommunikáció nem feltétlenül okés.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák