Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok rokonságban most vásároltak egy 2013as toyota avansis kombi 2.0lityis dizelt, az első körös (olajok, szűrők, vezérlés) karbantartásosdi lenne a következő

    fordulhatok hozzátok e felől segítséggel? olaj viszkozitása jól láttam, hogy 5w30 és 6.3 lityi a szervizes feltöltési mennyiség?
    Váltóolajat érdemes cserélni benne? 105xxxkm van az autóban, ha jól láttam 60k az ajánlott periódus?
    Vezérléssel vagyok gondba, bárdi hoz rá ezt is azt is láncot szíjat, én szíjra "tippelek" amennyiben ez beigazolódok, van a szíjszett az addig stimm, de a vízpuma.... bárdi hoz rá kettőt, valami "batár" nagyot valami görgőknek nézem meg valami nagy "fémlap" szerűség, és van egy úgymond echte vízpumpának kinéző dolog, nekem melyikre lesz szükségem? (én leszek az anyagbeszerző úgy értem :D)

    itt 0:17 től van amire gondolok a water pump alatt, amit betesz, de bárdi hoz rá mást is itt ezen a linken is az első 2 termék, ilyen is olyan is ezért vagyok kétségek között

    olaj, levegő, pollen, üzemanyagszűrőből itt is vehetőek az "általános nagy" márkák? mahle, mann filter, bosch stb stb?

    egyelőre más kérdésem nincsen, remélem tudtok valamiben segíteni, köszi előre is

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák