Új hozzászólás Aktív témák

  • Theodorci

    junior tag

    válasz KTTech #16671 üzenetére

    Ugyan neked válaszolok, de köszi mindenkinek! :R
    Alapvetően 2 fővel kellene, de a családban mindenki magas és még az auris is hátul kényelmetlen rövidtávon is ha beül valaki hátulra. Jelenleg egy 250Les csomagtartóval matekozunk, és a Yarist nem érezném nagyon előrelépésnek, (persze a 2004es micrához képest amivel pályára se merünk menni mert 90nél 3000res fordulaton olyan hangja van hogy kb mindjárt felszáll minden előrelépés lenne) ahhoz képest pedig drágállom is, hogy használtan a pár évesek 5-6Mról indulnak...igazából sajnos nem értek hozzá mi éri meg ár--érték arányban. Nagyon tetszik a hybrid hajtás, és mivel 80%ban városban lenne használva az is érné meg. De azért legyen kényelmes az esetleges hátul ülőknek, plusz el lehessen belföldre és külföldre is kényelmesen pályázni vele, bepakolni a csomagtartóba egy nyaralásra. A vásárlási szándékom fél-komoly (eljöhet nemsokára az a pont, hogy mindkettőnknek munka miatt kell autó, és az a fentebb említett kis nokedlink van) csak elkezdtem nézelődni a piacot és totál belebonyolódtam + egyre jobban elkeseredtem :(

Új hozzászólás Aktív témák